Mgr rehabilitacji ruchowej Iwona Napierała - Gabinet Rehabilitacji Dzieci i terapii bólu

Idź do spisu treści

Menu główne

Mgr rehabilitacji ruchowej Iwona Napierała

O MNIE    Iwona Napierała    - jestem magistrem rehabilitacji ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.  Z rehabilitacją dzieci zetknęłam się już po pierwszym roku studiów, pracując jako rehabilitant na letnim obozie dla dzieci niepełnosprawnych w Mielnicy. Kolejne lata poświęciłam na zgłębienie specjalistycznej  wiedzy z zakresu różnych metod rehabilitacji dzieci. Posiadam certyfikaty metody Vojty, NDT-Bobath, Integracji Sensorycznej, Kinesiotapingu, Bayley III, masażu leczniczego oraz uczestniczyłam w wielu konferencjach naukowych poświęconych problematyce dzieci niepełnosprawnych.
Od 15 lat pracuję z dziećmi z różnymi problemami w rozwoju ruchowym. Przez 10 lat w Poradni Oceny Rozwoju i Rehabilitacji oraz Oddziale Neonatologii Ginekologiczno- Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zajmowałam się oceną rozwoju wcześniaków, prowadziłam rehabilitację oraz instruktaż dla rodziców na temat prawidłowej pielęgnacji noworodka i ćwiczeń wykonywanych w domu.
Prywatną praktykę prowadzę od 1995r.
Gabinet mieści się przy ul.Nałkowskiej 3A w Poznaniu.

Serdecznie zapraszam.                                                               Moje certyfikatyWróć do spisu treści | Wróć do menu głównego